MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5842091
nr 584 2091
Sekretär
Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 maj 2009
kl 19:49:09
25/5 19:15:07
300 kr
25/5 19:35:26
Den Gustavianska stilen